Navigation und Service von Diakonie Güstrow

Springe direkt zu:

opiekunka / opiekun

Diakonie Güstrow: ponad 1100 pracowników zatrudnionych w ponad 30 podmiotach. Będąc członkiem stowarzyszenia Diakonisches Werk Mecklenburg-Vorpommern e.V. aktywnie wspieramy i pomagamy osobom z regionu.

Do naszych obiektów oferujących opiekę stacjonarną i ambulatoryjną, pomoc osobom upośledzonym lub zagrożonym oraz pomoc z zakresu psychiatrii społecznej szukamy pracowników do zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin na stanowisko opiekunka / opiekun.

Oferujemy

Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym AVR DW M-V:
        ◦ w grupie zaszeregowania EG3 2414,11 € - 2668,23 €  lub grupie EG4 (z => 18 miesiącami kształcenia na pomocnika) 2610,26 € - 2885,02 € miesięcznie w przypadku zatrudnienia na cały etat (w zależności od doświadczenia zawodowego w odniesieniu do wymaganych kwalifikacji)
        ◦ plus różne dodatki, np. za prace (za każdą godzinę) w soboty 2,00 €, w niedziele 6,50 € i święta 7,50 € - 9,50 €, wigilię 9,50 € oraz pracę w nocy 3,50 €
        ◦ premię za spontaniczne zastąpienie innego pracownika - 60,00 € za przejęty dyżur
        ◦ dodatkowe wynagrodzenie roczne w wysokości do 100% średniego wynagrodzenia miesięcznego, płatne w dwóch ratach w listopadzie bieżącego roku i czerwcu następnego roku
        ◦ dodatek 100 € na dziecko (w przypadku zatrudnienia na pełen etat i dowiedzionego uprawnienia do pobierania świadczenia na dzieci)
    • 30-33 dni urlopu podstawowego w zależności od stażu pracy, dodatkowy urlop za pracę w nocy i przerywaną
    • finansowany w 100% przez pracodawcę program emerytalny
    • szerokie możliwości doszkalania i dokształcania
    • regularne posiedzenia zespołów i superwizje
    • nowoczesną odzież roboczą, która jest przez nas udostępniana i poddawana czyszczeniu
    • możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów i ofert w ramach portalu korzyści dla pracowników
    • regularne imprezy dla pracowników i ich rodzin

Zakres obowiązków

    • wspieranie naszego zespołu w różnych obszarach działalności Diakonie Güstrow w pobliżu miejsca zamieszkania
    • wykonywanie czynności dla mieszkańców (przygotowywanie jadalni, posiłków, napojów, rozdawanie posiłków, obsługa i pomoc w przyjmowaniu posiłków)
    • przygotowywanie dla mieszkańców wraz z innymi pracownikami działań nadających struktury dniu

Kwalifikacje zawodowe i doświadczenie

    • przyjemność z wykonywanej pracy i zamiłowanie do zawodu
    • poczucie odpowiedzialności, empatia w kontaktach z mieszkańcami naszych instytucji i ich krewnymi
    • elastyczność, motywacja i niezawodność
    • otwartość na inne kultury
    • wydajność i wytrzymałość
    • umiejętności komunikacyjne
    • prawnie wymagane szczepienia (np. przeciwko odrze, wirusowemu zapaleniu wątroby typu B)
    • gotowość do pracy w miejscu, w którym zorientowanie na chrześcijański obraz człowieka jest na pierwszym planie

Kontakt

Katja_Voeske

Katja Voeske
Recruiting
Diakonie Güstrow

Platz der Freundschaft 14c
18273 Güstrow

jobs@diakonie-guestrow.de