Navigation und Service von Diakonie Güstrow

Springe direkt zu:

kucharz / kucharka

Diakonie Güstrow i tym samym Diakonie Service Gesellschaft mbH jest jednym z największych pracodawców społecznych w środkowej Meklemburgii.

Codziennie gotujemy zdrowe obiady dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które wyróżniają się składnikami z regionu i całkiem naturalnym smakiem.  Dostarczamy zamówione porcje do placówek opieki dziennej dla dzieci, szkół, domów opieki, instytucji publicznych i zakładów lub do domów naszych podopiecznych.

Zespoły pracowników naszych kuchni wykonują swoją pracę z pasją i sercem. Nowi pracownicy są kompleksowo wdrażani w obowiązki i mają stałe godziny pracy. Jako wsparcie naszych zespołów w kuchni szukamy od najbliższego możliwego terminu pracownika na stanowisko kucharz / kucharka.

Oferujemy:

Oferujemy:

    • interesujące i różnorodne obowiązki
    • pracowniczy program emerytalny
    • zaplanowany urlop przyznajemy niezależnie od okresu próbnego
    • wynagrodzenie adekwatne do wyników
    • 30 dni urlopu wypoczynkowego
    • odpowiednie, indywidualnie dopasowane do osobistych celów możliwości szkolenia i dokształcania
    • możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów i ofert w ramach portalu korzyści dla pracowników
    • leasing rowerów służbowych
    • regularne imprezy dla pracowników i ich rodzin

Zakres obowiązków

    • przygotowywanie zimnych i ciepłych potraw najwyższej jakości
    • zadbanie o przestrzeganie zasad higieny zgodnie z wymogami HACCP i przestrzeganie standardów jakości
    • przestrzeganie procesów roboczych w całej kuchni
    • codzienna kontrola pomieszczeń magazynowych i chłodni
    • utrzymywanie czystości i porządku
    • wspieranie cateringu, bufetów, przyjęć i innych imprez

Kwalifikacje zawodowe i doświadczenie

    • pomyślnie ukończone kształcenie zawodowe jako kucharz/kucharka
    • doświadczenie w pracy w dużej kuchni lub lokalu gastronomicznym jest pożądane
    • wiedza z zakresu nabywania, przechowywania i przetwarzania produktów spożywczych
    • pasja do nowoczesnej i świeżej kuchni oraz wysokie wymagania względem jakości potraw
    • dobre maniery, kompetentne zachowanie i pewność w obchodzeniu się z klientami i gośćmi
    • radość i pomysłowość w realizacji gastronomicznej koncepcji
    • dobra znajomość przepisów i regulacji prawa żywnościowego (HACCP)
    • prawnie wymagane szczepienia (np. przeciwko odrze, wirusowemu zapaleniu wątroby typu B)
    • zadbany wygląd jest dla Pani/Pana sprawą oczywistą

Kontakt

Katja_Voeske

Katja Voeske
Recruiting
Diakonie Güstrow

Platz der Freundschaft 14c
18273 Güstrow

jobs@diakonie-guestrow.de