Navigation und Service von Diakonie Güstrow

Springe direkt zu:

sprzątacz / sprzątaczka

Diakonie Güstrow i tym samym Diakonie Service Gesellschaft mbH jest jednym z największych pracodawców społecznych w środkowej Meklemburgii.

Do wzmocnienia naszych zespołów szukamy do zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin pracownika na stanowisko sprzątacz / sprzątaczka do regularnego sprzątania.

Oferujemy:

Oferujemy:

    • wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych pracowników
    • pracowniczy program emerytalny
    • 30 dni urlopu
    • z reguły tylko jedną pracującą sobotę w miesiącu (wyjątek: zastępstwo na skutek urlopu lub choroby)
    • odpowiednie, dopasowane do indywidualnych celów możliwości szkolenia i dokształcania
    • możliwość korzystania z różnych rabatów i ofert w ramach portalu korzyści dla pracowników
    • nowoczesną odzież roboczą, która jest udostępniana i poddawana czyszczeniu

Zakres obowiązków

    • praca w naszym zespole sprzątającym
    • dezynfekcja

Kwalifikacje zawodowe i doświadczenie

    • kompetencje zawodowe w zakresie regularnego sprzątania
    • prawnie wymagane szczepienia (np. przeciwko odrze, wirusowemu zapaleniu wątroby typu B)
    • gotowość do doszkalania i dokształcania
    • niezawodność, samodzielne wykonywanie obowiązków i przyjazny sposób bycia
    • gotowość do pracy w miejscach, w których zorientowanie na chrześcijański obraz człowieka jest na pierwszym planie

Kontakt

Katja_Voeske

Katja Voeske
Recruiting
Diakonie Güstrow

Platz der Freundschaft 14c
18273 Güstrow

jobs@diakonie-guestrow.de